МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

HP на CEE2016

HP

www.hp.ua

HP Inc – одна з найбільших та найуспішніших IT компаній в світі, відома різномаїттям продуктів призначених для персонального використання вдома та для бізнесу. В переліку найширший модельний ряд ноутбуків, планшетних ПК, персональних комп’ютерів, лазерні та струменеві рішення для домашнього, професійного та бізнес-друку, а також рішення для найвибагливіших професіоналів в сегменті відеомонтажу.

Наша місія - створювати технології, які допомагають зробити життя кращим для всіх і всюди: для кожної людини, кожної організації та будь-якого суспільства у всьому світі. Це мотивує нас, надихає нас на те, щоб робити те, що ми робимо. Винаходити і удосконалити. Створювати функціональні можливості, які вражають уяву. Ми завжди прагнемо вперед.

Цікаве на стенді HP

На стенді компанії hp Inc буде представлений весь асортимент продуктів та рішень для бізнесу та професіоналів в тому числі:

-    Ноутбуки премiум класу, такi як HP Spectre, HP Spectre x360
-    Ноутбуки для професiоналiв серiй Elitebook 8хх,10xx i Folio.
-    Iгровi ноутбуки HP Omen та HP Envy
-    Потужнi комп’ютери для бiзнесу в рiзних форм-факторах 
-    Рішення для бізнес друку PW Pro 477dw, PW Pro 452dw, 
-    НОВІ пристрої для друку HP Lazer Jet Pro і HP Lazer Jet Ultra 
-    Серія рішень для друку HP Office Jet Pro
-    Серія для друку HP Office Jet 
-    компактне рішення для друку HP DJ Ink Advantage 3775 
-    Тонкі клієнти: t420, t520, t630, t730 – для організації віртуальних інфраструктур корпоративного рівня.
-    Стаціонарні графічні компьюрні системи z1G3, z440, z640, z840.
-    Графічні монітори z22n, z23n, z24n, z27n; 4K монітори z24s, z27s; 5K монітори z24nq, z27q, монітори для високоякісної роботи з кольором з технологією DreamColor z24x, z27x, z32x 
-    Окремо просимо звернути увагу на новий 3D монітор віртуальної реальності hp ZVR, та рішення з його використанням на базі програмного продукту EchoPixel. Це рішення також включає потужну графічну систему z440. Наперед усе воно зацікавить спеціалістів в області медицини. Це найновітніша розробка, аналогів якої у світі немає. 
-    Продовженням модельного ряду графічних систем є моделі мобільних графічних станцій третього покоління zBook з діагоналлю екрана 15’ та 17’. Нійбільш привабливими є модель преміум класу zBook 15 G3 Studio та базова модель zBook 15 G3. Для особливо вибагливих користуваів ми пропонуємо звернути увагу на модель zBook 17 G3. А для тих хто захоплюється домашнім фото та відео стане в нагоді легка та потужна модель zBook 15u G3. На стенді буде можливість власноруч протестувати всі названы моделі. 
    
Неодмінно запитайте персонал аби вони показали вам рішення для організаціі робочого місця касира – POS  термінали виробництва hp Inc., яка поки маловідома українським споживачам, проте може змінити ефективність праці в рази та гарантує найвищий рівень безпеки та надійності. 

Модельний ряд включає модульні системи виконані в корпусі SFF - rp5; та малогабаритна система на базі hp mini – mp9. Системи All in One з діагоналлю 14’ – rp2; 15’ та 17’ – rp7, 15’ та 18’ – rp9.

Особливу увагу слід приділити мобільним POS системам на базі планшета з діагоналлю 10’ – ElitePad1000 G2, таких як MX10 та TX1. Ці елегантні новітні рішення будуть особливо корисними для роботи в великих торгових залах, або для організації мобільної торгівлі.

Новинки бренду HP

Ноутбук HP Omen - высокопроизводительные инновационные машины, аксессуары профессионального уровня и дизайн под стать мировым турнирам — все, что нужно для победы. Графический адаптер NVIDIA® GTX™ и процессор Intel® Core™ станут грозным оружием, которое поможет вам справиться с самыми требовательными играми класса AAA. Оцените каждую деталь игры, чтобы полностью погрузиться в происходящее. Благодаря аудиосистеме Bang & Olufsen и дисплею с разрешением до 4K с матрицей IPS вы сможете полностью погрузиться в игру.

Рішення для бізнес друку PW Pro 477dw, PW Pro 452dw, а також інші продукти серії Page Wide - професійна якість кольорового друку при низькій вартості володіння, висока продуктивність і феноменальна швидкість. Відрізняється найвищою швидкістю роботи серед моделей свого класу. Швидке двостороннє сканування (до 70 зображень в хвилину). Наявність технології HP EveryPage - користувачі можуть не хвилюватися за точність передачі даних. Безліч функцій відразу: сканувати, копіюйте і відправляйте факси, поки інший користувач друкує.

«Мобільна rPOS система MX10» - найбільш іноваційна POS система для організації робочого місця касира. Завдяки тому, що ця система виконана з використанням планшета ElitePad 1000 G2 з розміром екрану 10’ оператор отримує можливість вільно рухатись в межах покриття бездротової мережі (торгового залу), підтримуючи постійний зв’язок. Завдяки спеціальному кожуху забезпечується гарантована безпека викристання ElitePad, та додатковий функціонал (додаткова батарея, вбудовані порти, сканер штрих кодів, MSR  і т.д.). Dock станція забезбечує підключення найрізноманітніших периферійних пристроїв та підтримку заряда батареї на необхідному для роботи рівні. Можлива комплектація ElitePad з портами WAN.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му