МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

HyperX Technology на CEE2016

www.hyperxgaming.com

HyperX – американський бренд інноваційних товарів для професійного геймінгу та кіберспорту. Зокрема HyperX спеціалізується на створенні високошвидкісних накопичувачів SSD, надпродуктивної пам'яті DDR3 та DDR4, а також високоякісних геймерських гарнітур та аксесуарів, що офіційно використовують гравці професійних команд Intel Extreme Masters, Alliance, Team Liquid та інших.

Цікаве на стенді HyperX

Безліч гаджетів у відкритому доступі, геймерські розваги, сувеніри та можливість отримати флаєр зі спецціною на придбання новинок - це лише короткий перелік подій, що чекають на відвідувачів брендової зони HyperХ на СЕЕ 2016.

Шанувальники кіберспорту зможуть власноруч переконатися в надійності «безсмертної» клавіатури HyperX Alloy FPS, відчути симфонічне звучання гарнітури HyperX Cloud Revolver та протестувати невагомість HyperX Cloud Stinger, а також скласти уявлення про іншу продукцію бренда.

Новинки бренду HyperX

HyperX Cloud Stinger

Надлегка та надзручна геймерська гарнітура вагою лише 275 грамів, що була офіційно презентована в Україні на початку жовтня. Мала вага, 50-мм динаміки та рухомі на 90 градусів чашки навушників забезпечують відмінне відтворення звуку та високий рівень комфорту під час тривалих ігрових сесій, а спеціальна ціна, встановлена виробником на новинку для українських шанувальників HyperX, робить Stinger однією з найкращих гарнітур у співвідношенні «Ціна/Якість».

HyperX Cloud Revolver

Спеціалізована геймерська гарнітура, що завдяки інноваційним аудіопрофілям та надширокому діапазону звучання, максимально точно та якісно відтворює навіть найтонкіші відтінки звуку, надаючи геймеру можливість визначати місце знаходження супротивника й стріляти «на слух», та забезпечуючи таким чином не лише додаткове задоволення від гри, а й реальну ігрову перевагу.

HyperX Alloy FPS

Наднадійна механічна клавіатура, створена спеціально для гравців в шутери від першої особи. «Безсмертна» суцільнометалева рама, портативний повнофункціональний дизайн, механічні клавіші Cherry MX та підтримка режимів Anti-Ghosting і N-key Rollover – HyperX Alloy FPS відповідає найсуворішим вимогам до професійних турнірних шутер-клавіатур та стане в нагоді не лише під час домашніх сесій, а й на виїзних змаганнях.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му