МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

MSI на CEE2016

MSI

ua.msi.com

З моменту свого заснування у 1986 році компанія MSI працювала заради задоволення потреб клієнтів. З ії провідними спеціалістами з дослідження та розробки продуктів, зростаючими потужностями щорічного виробництва понад десяти мільйонів материнських плат та графічних карт та накопиченими продажами у більш ніж 120 країнах, а також лінійками ноутбуків, ПК все-в-одному, серверів, індустріальних ПК, роботизованою технікою та автомобільною електронікою компанія MSI надалі демонструє сильні сторони та надбання на споживчому та комерційному ринках. Зі слоганом бренду "Інновації зі стилем" MSI не шкодує зусиль у гонитві за відмінною якістю, зручним дизайном та вишуканими дизайнерськими продуктами. Основні цінності компанії MSI - "Інновації" та "Стиль" зробили ії провідним брендом, що перевершив усі сподівання клієнтів.

Цікаве на стенді MSI

MSI - один з провідних виробників материнських плат, відеокарт, ноутбуків та ПК все-в-одному. Цього року MSI святкує 30-річний ювілей, і протягом усіх цих років компанія пропонує продукти з чудовими характеристиками, високою надійністю, відмінною ергономікою та виразним стилем.

У цьому році на своєму стенді MSI представить широку лінійку материнських плат Intel Z170 та X99 від серії GAMING до XPOWER, високопродуктивні відеокарти від NVIDIA та AMD з найкращою системою охолодження Twin Frozr VI, а також створений з нуля новітній ігровий ноутбук MSI GT73VR Titan Pro з графікою десктопного рівня.

Новинки бренду MSI

«Z170A_GAMING_PRO_CARBON» - одна з найвідоміших та найпопулярніших материнських плат MSI на чипсеті Intel Z170. Яскрава багатокольорова підсвітка, збалансована функціональність, можливості розгону - і все це за розумну ціну.

«GF_GTX_1070_GAMING_X_8G» - справжній хіт серед новітніх відеокарт від NVIDIA. Оснащена системою охолодження Twin Froz VI, прохолодна, безшумна, з неймовірним дизайном та якістю збірки, ця графічна карта уже підкорила серця тисяч покупців по всьому світу.

«MSI GT73VR Titan Pro» - цей продукт відкриває нову еру серед ноутбуків. Продуктивність, яка не поступається настільним ПК, дизайн, що завойовує нагороди у десятках медіа, екран та звук, які справді заворожують, найкращі функції від кращих геймерів світу - і все це в одному ноутбуці.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му