МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

Gibson Innovations (Philips Audio & Multimedia) на CEE2016

Philips

www.philips.ua​

Gibson Innovations (Philips) є однією з найбільших компаній в світі і займає провідні позиції на ринках аудіосистем, док-станцій, саундбаров, навушників і бездротової акустики. Основне завдання компанії - розробляти і впроваджувати значущі інновації в індустрію музики і розваг. Будучи в минулому підрозділом голландської компанії Royal Philips, що спеціалізуються на роботі в області аудіо, відео і мультимедіа, компанія Gibson Innovations може записати в свій архів винахід компактного касетного плеєра, CD, DVD і Blu-ray.

Цікаве на стенді Gibson Innovations (Philips Audio & Multimedia)

На стенді компанії Gibson Innovations (Philips Audio & Multimedia) буде представлений широкий асортимент продукції, а саме: навушники, портативна акустика, магнітоли, музичні центри та саундбари. 

Окремо варто відзначити нову лінійку аудіосистем Philips Izzy – відкриття для тих, хто прагне отримати дома зручну та просту у використанні музичну мультірум систему.

Також вартий уваги новий бренд в категоріях навушників та портативноъ акустики – Onkyo. Компанія Onkyo презентує свої перші моделі навушників і аудіосистеми з підтримкою аудіо високої роздільної здатності (High-Resolution Audio).

Новинки бренду Gibson Innovations (Philips Audio & Multimedia)

«Philips izzylink BM6W і BM5B» Слухайте музику в різних кімнатах, об'єднуючи в групу до 5 АС izzy за допомогою izzylink.

«Навушники Philips SHL4805RG і PHILIPS SHL4600BK» Лінійка нових накладних навушників від Філіпса, це потрібно бачити, це потрібно почути. Презентація новинки на стенді Філіпс, заходите, слухайте, дивуйтеся!

Philips Automotive на CEE2016

Philips

www.philips.ua​

Philips Automotive  - надійний путівник на дорогах. Philips створює інноваційні рішення для автомобільного освітлення з 1914 року. Саме у Philips винайшли лампи Xenon HID. Philips – це вибір всіх провідних виробників автомобілей.

Цікаве на стенді Philips Automotive 

На стенді компанії Philips Automotive буде представлений весь асортимент продукції сегменту «Освітлення для автомобілей» - світлодіодні, ксенонові, гелогенні лампи та лампи розжарювання. Рекомендуємо звернути увагу на розробку Philips – ксенонові лампи з блоком розжигу в одному корпусі. Також мають бути цікавими рішення для СТО – інспекційні світлодіодні лампи та ліхтарі.

Новинки бренду Philips Automotive

«Лампа ксенонова Philips D1S X-treme Vision, 4800K, 1шт/блистер» «85415XVS1» - ксенонова лампа для фар головного освітлення. Видимість до 50% краще: високопотужні ксенонові лампи забезпечать максимальну яскравість та оптимальну видимість, яку оцінять навіть найвибагливіші водії. X-treme Vision – найкращий вибір для водіїв. Також доступні у цоколях D2S та D3S.

«Лампа інспекційна Philips LED Inspection Lamp RCH10» «LPL20X1» - пристрій, який допоможе перемогти темряву у гаражі. Кут освітлення 120 градусів, ударостійкий корпус, стійкість до жирів та розіинників, вбудований акумулятор. Це дійно незамінна річ при проведенні технічних оглядів. 

«Денні ходові вогні Philips LED DayLight9, 5700K, 2шт/комплект» «12831WLEDX1» - третє покоління денних ходових вогнів Philips. Це поєднання чудового стилю та покращеної видимості. Завдяки оновленому дизайну оптики DayLight9 надає широкі можливості кріплення та сертифіковані для використання на дорозі. Ідеальне рішення для тих, хто хоче виділитись з автонатовпу.  

 

Philips Lighting на CEE2016

Philips

www.philips.ua​

Royal Philips, Нідерланди – це багатогалузева технологічна компанія, робота якої полягає в покращенні життя людей та запровадженні важливих інновацій у сферах охорони здоров'я, споживчих товарів та освітлення. Компанія є лідером у галузі розробки обладнання для кардіології, невідкладної допомоги, медичного обслуговування в домашніх умовах, розробки енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також приладів особистої гігієни та догляду за ротовою порожниною.

Цікаве на стенді Philips Lighting 

На стенді компанії «Філіпс Світлові Рішення» будуть представлені як споживче освітеленя  так і професійні світлові рішення. 
Деякі теми з них:

Системи освітлення для офісів і промислових підприємств. Освітлення в офісах і промислових приміщеннях має величезний вплив на самопочуття, продуктивність і активність працівників. Ефектно освітлені й привабливі приміщення справляють краще враження, допомагають залучати й утримувати цінних працівників, а також підвищують загальну вартість об’єкта.

Системи освітлення для громадських місць. Гарне вуличне освітлення з інтелектуальним керуванням допомагає містам процвітати, відроджуючи житлові квартали, приваблюючи гостей і забезпечуючи відчуття безпеки як для туристів, так і для місцевих жителів. Комплексний план освітлення може надати місту індивідуальність, підвищити його привабливість і в той же час допомогти досягти важливих цілей сталого розвитку та скорочення енергоспоживання.

Системи освітлення для крамниць і готелів. Стильний дизайн і чудове освітлення можуть залишити не менше приємних вражень, ніж товари, які ви продаєте, їжа, яку ви пропонуєте, чи щільність тканини застелених простирадл.

Світлові рішення для дому. Якісне та функціональне освітлення стовирить затишок та заощадить до 80% Ваших коштів*

Новинки бренду Philips Lighting

Смарт-Освітлення для оселі від Philips  - Точкові світлодіодні світильники Philips Smalu 59061 LED RM TW WH 9W 2700-6500K White - з бездротовим пультом керування можна регулювати яскравість   світла та його температуру, а також створювати групи світильників та втім незалежно керувати ними.

Промисловий світлодіодний світильник серії GentleSpace для високих прольотів з бездротовою системою управління ActiLume wireless.

Настільний декоративний світильник Philips LIC Iris LivingColors Remote control. Оберіть собі палітру з 16 мільйонів кольорів за для створення унікального інтер’єру під свій настрій, та змінюйте кольори за допомогою бездротового пульту на встаючи с дивану.  

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му