МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ В УКРАЇНІ

XEROX на CEE2016

Xerox

www.xerox.ua

Xerox допомагає знайти нові підходи до рішення професійних задач у всьому світі. Застосовуючи свою експертизу у галузі обробки зображень, бізнес-процесів, аналітики, автоматизації та клієпоорієнтованих рішень, компанія будує робочі процеси, котрі забезпечують неймовірну гнучкість, продуктивність та ефективність. Співробітники компанії створюють функціональні їновації і роблять доступними для клієнтів послуги з керування бізнес-процесами, друкарське обладнання, програмне забезпечення і комплексні рішення.

Цікаве на стенді XEROX

На стенді компанії Xerox будуть представлені нові принтери та багатофункціональні пристрої, що дають змогу вивести оптимізацію бізнес-процесів та зниження витрат організації на якісно новий рівень.

Ви матемете можливість власноруч ознайомитись з перевагами техніки Xerox та отримати вичерпні консультації від представникув компанії щодо технічних характеристик і особливостей, а також комплексних рішень у сфері документообігу.

Новинки бренду XEROX

Xerox Phaser 3330 та WorkCentre 3335/3345 – нові монохромні пристрої формату А4, що варті кожної секунди вашої уваги. Ідеально пристосовані для малих та середніх офісів завдяки використанню новітніх технологій роботи з документами, надзвичайній продуктивності та надійності. Вражаючі характиристики збалансованої платформи, успадкований від старших моделей Стандартний Облік Xerox, розмаїття можливостей бездротового підключення та надзвичайно зручний інтерфейс.

Xerox DocuCentre SC2020 – новий кольоровий настільний БФП формату А3 за ціною принтера чи аналогічних монохромних апаратів. Вартість відбитку – як на монохромних апаратах.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE, яка була в 2016-му